W chorobie przewlekłej ogromnie ważne jest, by wspierać swój organizm także od strony dietetycznej. Odpowiednio dopasowana, indywidualna dieta, pomaga kontrolować masę ciała i ogólną zawartość tkanki tłuszczowej organizmu, działając przeciwzapalnie. Zbilansowana dieta poprawia samopoczucie i stanowi element leczenia. Zdrowe odżywianie jest szczególnie istotne w przypadku dużej ilości schorzeń towarzyszących, takich jak insulinooporność, cukrzyca typu 2, Hashimoto, PCOS.

Wizyta odbywa się TYLKO w formie ONLINE


Dzięki konsultacjom w WIRTUALNYM GABINECIE możemy dotrzeć do potrzebujących Pacjentów z całej Polski oraz z całego świata. Konsultacje on-line są coraz bardziej popularną oraz całkowicie bezpieczną formą spotkań specjalisty z pacjentem. Nie potrzebujesz specjalnego sprzętu video do naszych spotkań – wystarczy laptop z kamerką internetową lub smartphone!

W ramach naszej współpracy spotykamy się on-line raz na 3-4 tygodnie.

Koszt opieki miesięcznej to 390zł. W tej cenie otrzymujesz:

  • jadłospis indywidualny/zalecenia
  • plan suplementacyjny 
  • kontakt mailowy

Jak umówić się na konsultacje on-line? To bardzo proste!

Wejdź na stronę www.gabinet-edema.pl i kliknij REJESTRACJA ONLINE – następnie wybierz usługę: DIETOTERAPIA w WIRTUALNYM GABINECIE  lub skontaktuj się z Nami telefonicznie pod nr 574-456-336

Wybierz usługę – Konsultacja ONLINE

Wybierz dogodny termin i postępuj zgodnie z instrukcją w celu opłacenia wizyty. System automatycznie przekieruje Cię do wygodnej płatności online. Natychmiast otrzymasz potwierdzenie wizyty na wskazany w formularzu adres mailowy.

Po zaksięgowaniu wpłaty na koncie skontaktujemy się z TOBĄ.

Konsultacje odbywają się poprzez aplikację HaloDoctor – nie ma potrzeby jej instalowania – wystarczy wejść w przesłany wcześniej link do spotkania. 

ZAPRASZAMY!