mgr Monika Domagała

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu, międzynarodowy prezenter i szkoleniowiec Akademii IFAA Poland, trener z międzynarodowymi uprawnieniami REP’s, szkoleniowiec i współautorka programu szkoleniowego JUMPitAqua®, pasjonatka wszelkich form aktywności fizycznej (szczególnie prozdrowotnych, mentalnych i hydroterapii). Jest Ambasadorką Nirvana fitness® w Polsce, instruktorem nordic walking posiadającym międzynarodowe uprawnienia INWA; członkiem Aquatic Exercise Association, dyplomowany trener personalny oraz trener Therapy Fitness School ze specjalnością kinezyprofilaktyki i kinezygerontoprofilaktyki. Swoją wiedzę i umiejętności pogłębia uczestnicząc w wielu szkoleniach (m.in. z zakresu dietetyki i dietoterapii, masażu, suchego igłowania, treningów oddechowych, Kompleksowej Terapii Przeciwobrzękowej).

Brała udział w wielu inicjatywach propagujących aktywność fizyczną, m.in.:

  • w kampanii „MoveWeek”,
  • w kampanii „We love eating”,
  • udział w projektach rządowych pt.„Dieta dla Seniora” oraz „Pikniki Zdrowia”,
  • prowadząca program w TVP3 pt.„Domowa gimnastyka starszaka”,
  • prowadzi również wykłady i prelekcje dotyczące aktywności fizycznej w wieku dojrzałym

Specjalizuje się w pracy kinezyterapeutycznej w danych jednostkach chorobowych.

Swoją pasją i zaangażowaniem zjednuje sympatię osób, z którymi pracuje. Wyróżnia się wysokim poziomem empatii, dzięki czemu doskonale rozumie potrzeby drugiego człowieka. W zakresie jej zainteresowań jest praca z pacjentami z obrzękiem limfatycznym i lipidowym.

Kieruje się dewizą, że „życie ma sens tylko wtedy gdy robimy to, co kochamy”.

Prywatnie żona i mama dwóch córek, właścicielka „kundelka”, miłośniczka literatury kryminalnej i branżowej, amatorka turystyki aktywnej.